آتلیه کودک

 

 

  0912-101-5083 

شهرک غرب، بلوار دریا

 

 

 

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری به شش دسته زیر تقسیم می شود

گروه اول: عکاسی بارداری معمولی - در این نوع عکاسی بارداری، خانم باردار از لباس های معمولی برای عکاسی استفاده می کند.

گروه دوم: عکاسی بارداری فانتزی و شاد - در این نوع عکاسی بارداری استفاده از تم های شاد به همراه لباس های رنگی پیشنهاد می شود.

گروه سوم: عکاسی بارداری رمانتیک - عکاسی بارداری رمانتیک نوعی عکاسی است که در آن به کمک نور فضا های رمانتیکی ایجاد می شود. 

گروه چهارم: عکاسی بارداری سیلوئت - عکاسی بارداری سیلوئت یا عکاسی ضد نور است که با جابجایی فلاش ها و تغییر نور آنها صورت می گیرد.

گروه پنجم: عکاسی بارداری با پارچه های ابریشمی، حریر و تور رنگی 

گروه ششم: عکاسی بارداری بعد از زایمان و تولد کودک - در این نوع عکاسی بارداری قبل و پس از زایمان از تم های یکسان استفاده می شود.

در هر صورت در آتلیه کودک نیکی امکان عکاسی به هر 6 روش عکاسی بارداری وجود دارد. برای عکاسی بارداری لطفا با هماهنگی قبلی وقت بگیرید.

 

در هنگام رفتن به آتلیه عکاسی بارداری چه لباس هایی با خود ببرم؟

همواره مادران باردار درباره پوشیدن لباس مناسب در زمان عکاسی بارداری سئوالاتی دارند. چنانچه قرار است به یک آتلیه عکاسی بارداری بروید، خیلی عجله نکنید. بهتر است ابتدا و قبل از رفتن به آتلیه عکاسی بارداری اول از به سر و وضع موها، آرایش صورت و ناخن خود برسید. 
توجه داشته باشید که ناخن هایتان دست در اکثر عکس ها معلوم هستند . 

در بیشتر عکس های دوران بارداری ناخن های دست کاملا مشخص هستند. اگر از شخصی عکاسی بارداری می کنید که عادت به جویدن ناخن هایش دارد، مشخص است که عکس به دست آمده عکس مناسبی نخواهد بود. در واقع نیازی به لاک زدن دست هایتان ندارید بلکه کافیست آنها را کمی مرتب و کوتاه کنید.

بهتراست در عکاسی بارداری آرایش کنید. وقت زیادتری از حالت معمول را صرف مرتب کردن و حالت دادن موهای خودتان کنید. در هنگم عکاسی بارداری شما سوژه اصلی عکاسی هستید بنابراین بهتر است اطمینان بدست آورید که تمام موارد رو به راه است.

بهتر است برای رفتن به عکاسی بارداری تا هفته 32 -34 تحمل کنید. بهترین زمان برای عکاسی بارداری هگامی است که شکم شما خیلی بیرون آمده باشد تا با چاقی اشتباه گرفته نشود. در این زمان بارداری شما کاملا مشخص است و بنابراین می تواند موقع خوبی برای عکاسی بارداری باشد.

یک راه برای آنکه تشخیص دهید آیا زمان عکاسی بارداری فرا رسیده است آن است که مرز بین شکم و سینه ها معلوم و مشخص باشد. بنابراین حتما آن مرز را باید در عکاسی بارداری داشته باشید. گاهی این مرز باراهنمایی عکاس می تواند دست شما باشد که آن را روی بدنتان به فرمی مشخص قرار دهید. ولی بهتر است این مرز را به کمک لباسهایی که می پوشید ایجاد کنید.

ترجیحا لباس های تنگ در هنگام عکاسی بارداری پیشنهاد می شود. یک خانم حامله یکی از زیبا ترین مخلوقاتی است که در عالم وجود دارد. برای عکاسی بارداری شما پر از انحنا و زندگی هستید، بهتر است برای ماندگاری آنها را نشان دهید!

خیلی از وقت ها خانم های باردار به دلیل ظاهر نامناسبی که شکمشان ترک خورده حاضر به عکاسی بارداری نیستند. اما توجه داشته باشید که در آتلیه عکاسی بارداری نیکی ما کلیه عکس ها را رتوش می کنیم به نحوی که ظاهر خانم های باردار به شکل زیبایی در آید.