آتلیه کودک

 

 

  0912-101-5083 

شهرک غرب، بلوار دریا

 

 

 

عکاسی کودک

عکاسی کودک به چهار دسته تقسیم می شود:

عکاسی کودک پرتره، عکاسی کودک پرتره به عکاسی گویند که از چهره افراد و در حالت نزدیک گرفته می شود.عکاسی کودک و از شخصیت وی یک موضوع چالش بر انگیز است. یک عکاس زمان کوتاهی برای یافتن نکاتی در مورد عکاسی کودک دارد که باعث ویژه شدن عکس می شود. عده ای از کودکان کمرو هستند و برخی بسیار بازیگوش. 

عکاسی کودک خواب، عکاسی کودک در حالت خواب یکی از جالب ترین نوع عکاسی کودک است. معمولا هنگامی که کودک در حالت خواب است عکاسی از وی راحت تر است.

عکاسی کودک سیلوئت، عکاسی کودک سیلوئت یا عکاسی کودک ضد نور تکنیکی در عکاسی است که در آن، منبع نور در پشت کودک قرار دارد و در شدیدترین حالت به علت زیادی نور، سایه‌ای از کودک بر روی عکس تولید می‌شود. در عکاسی کودک ضد نور نوعی از عکاسی بکار گرفته می شود که در آن تفاوت نوردهی زیادی بین پس زمینه و کودک بوجود می آید.

عکاسی کودک معمولی، که همانند سایر عکاسی های عادی است.

 

انتخاب یک آتلیه کودک و آتلیه نوزاد خوب و فوق العاده برای خانواده ها اهمیت دارد. آتلیه عکاسی کودک و آتلیه عکاسی نوزاد و آتلیه عکاسی بارداری حرفه آتلیه کودک و نوزاد و بارداری نیکی است. بنابراین خیالتان کاملا در انتخاب ما راحت باشد. زیرا ما کار خود را بلد هستیم. آتلیه کودک و نوزاد و آتلیه بارداری نیکی در حد فاصل سعادت آباد و شهرک غرب واقع شده و چهار بزرگراه در کنار آن امکان دسترسی به آتلیه نیکی را برای شما عزیزان از هر نقطه شهر بسیار آسان کرده است. آدرس ما را می توانید در google map ( نقشه گوگل) به راحتی پیدا کنید.